Náš FACEBOOK

najdete nás i na
FACEBOOKu


Montérky z Mělníka


AKCE !

Výšivka zdarma!

Ukázka jednoduché výšivky na pracovní oděvy


Kdo bude slavit:
(za měsíc)

22.7.
Magdaléna


23.7.
Libor


24.7.
KristýnaKdyž XL nestačí

Nadměrná kombinéza

Nadměrná bunda


Reklama:

Svářečky ELDYS
Svářečky ELDYS


Dětské montérky
- trvanlivé oblečení
pro volný čas a zábavu vašich dětí


Dětské montérky.

Textová výšivka zdarma!


Textová výšivka zdarma:
1. řádek - ZDARMA
2. a 3. řádek za symbolický příplatek

K objednaným oděvům nabízíme v rámci akce také individuální textovou výšivku zdarma! Můžete si nechat vyšít jakýkoliv jedno, dvou či třířádkový text počínaje jménem Vaší ratolesti a konče názvem Vaší firmy, přičemž první řádek je zcela zdarma. Řádky 2 a 3 jsou pouze za symbolický příplatek. K dispozici jsou dva druhy písma a několik různých barev vyšívacích nití. Výšivka bude vždy umístěna na levé náprsní kapse kombinézy (při pohledu na obrázek je to kapsa vpravo nahoře), nebo na kapse na laclu v případě kalhot. Maximální rozměr výšivky je 10 x 10 cm.

Umístění vaší výšivky zdarma Ukázka výšivky zdarma
Ukázka výšivky zdarma
Ukázka výšivky zdarma
Ukázka výšivky zdarma

Můžete si vybrat ze dvou následujících typů písma. Jedno písmo je klasické hranaté konzervativní písmo, druhé je naopak pěkně zakulacené a hravé. Na výběr jsou tyto barvy vyšívacích nití: bílá, žlutá, oranžová, červená, zelená, modrá a černá. Podkladová barva je vždy shodná s vybranou barvou kombinézy.

Typ písma vaší výšivky Zvolte typ písma Vaší výšivky (kliknutím na terčík):

Swiss modern - jednoduché konzervativní písmo

Cafe font - kulaté hravé písmo

Ukázky výšivek, které můžete mít zdarma, naleznete ve Fotogalerii v sekci Galerie jednoduchých výšivek. Ukázky výšivek na oděvech jsou pak v sekci Spokojení zákazníci.


Ostatní výšivky

Kromě výše uvedených výšivek, které vám k objednaným oděvům nabízíme zdarma, vyšíváme i podstatně složitejší motivy. Zde je cena kalkulována individuálně dle složitosti motivu. Pokud chcete vyšít nějaký konkrétní motiv, zašlete nám obrázkovou předlohu na náš mail uvedený v Kontaktech. Nebo můžete poslat jen odkaz na příslušný obrázek na internetu. Obrázek by měl být co nejjednodušší bez drobných detailů. Ideální jsou černobílé perokresby. Pokud požadujete jen text, stačí jej uvést v objednávce, spolu s požadovaným typem písma. Výšivky mohou být i vícebarevné (do cca 4 barev), zde ovšem cena rychle stoupá. Ukázky zákaznických výšivek naleznete níže a dále hlavně ve Fotogalerii v sekci Galerie složitějších výšivek.

Ukázka zakázkové výšivky na pracovní oděvy Ukázka zakázkové výšivky na pracovní oděvy Ukázka zakázkové výšivky na pracovní oděvy
 
Ukázka zakázkové výšivky na pracovní oděvy Ukázka zakázkové výšivky na pracovní oděvy Ukázka zakázkové výšivky na pracovní oděvy
 
Ukázky zákaznických výšivek na pracovních oděvech


Vaše nášivky

Pokud máte nějakou svou nášivku, například nějaké zvířátko, postavičku z filmů, či logo firmy a chtěli byste ji mít na Vašich oděvech, není nic jednoduššího. Zašlete nám svou nášivku na adresu uvedenou v Kontaktech a my Vám ji na vyráběný oděv rádi přišijeme! Cenu této služby naleznete v Ceníku

Pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem. Pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem. Pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem.
 
Naše pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem

Pochopitelně je také možné zkombinovat Vámi dodanou nášivku s námi zhotovenou výšivkou:

Pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem. Pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem.
 
Pracovní oděvy s nášivkami dodanými zákazníkem.
 
Kombinace zákazníkem dodané hotové nášivky a naší výšivky
Úvod  •  Typy oděvů  •  Zástěry  •  Barvy  •  Maskáče  •  Výšivky  •  Reflex  •  Obuv Prestige
Rukavice  •  Čepice  •  Fotogalerie  •  Ceník  •  Velikosti  •  Objednávky  •  Pro firmy  •  Kontakt

Odladěno na MS IE 6.0+ a Firefoxu při rozlišení min. 1024 x 768 pixelů.   JK-WELD, s.r.o.  2009  -  2024
Dětské montérky     Vše pro svar     JK-WELD, s.r.o.     Svářečka MIGO