Náš FACEBOOK

najdete nás i na
FACEBOOKu


Montérky z Mělníka


AKCE !

Výšivka zdarma!

Ukázka jednoduché výšivky na pracovní oděvy


Kdo bude slavit:
(za měsíc)

26.6.
Adriana


27.6.
Ladislav


28.6.
LubomírCo se blíží:

1.6.
Mezinárodní Den Dětí


16.6.
Den otcůKdyž XL nestačí

Nadměrná kombinéza

Nadměrná bunda


Reklama:

Svářečky ELDYS
Svářečky ELDYS


Dětské montérky
- trvanlivé oblečení
pro volný čas a zábavu vašich dětí


Dětské montérky.

Reflexní vesty a pásky

Praktickým doplňkem k našim (nejen) dětským montérkám jsou (nejen) dětské reflexní výstražné vesty. Jsou ideální třeba na kolo, či pěší turistiku s využitím veřejných komunikací. Pokud vestu zrovna nemusíte, ale rádi byste nějak přispěli ke zvýšení bezpečnosti při dovádění vašich dětí, můžeme vám nabídnout také našití reflexních pásek na vyráběné (nejen) dětské montérky. V nabídce máme několik typů pásek a vybere si určitě každý.


Reflexní výstražné vesty - klasické

V nabídce máme žluté reflexní vesty ve třech velikostech (XS, M a XL), které jsou určeny pro děti ve věku od 3 let až po dospělé. Vesty jsou ze 100% polyesteru žluté signální barvy s našitými výstražnými stříbrnými páskami šíře 50 mm. Společným znakem všech vest je zapínání na suchý zip.

Reflexní výstražné vesty

Vesta č. 1 je dětská signální vesta velikosti XS. Je určena pro děti ve věku cca 3 až 6 let. Jako jediná z nabízených vest obsahuje natištěné dětské pohádkové motivy.

Vesta č. 2 je dětská signální vesta velikosti M. Je určena pro děti ve věku cca 10 až 13 let, nosit ji však mohou i drobnější dospělí (ženy).

Vesta č. 3 je signální vesta velikosti XL pro dospělé.

Na následujících obrázcích si můžete prohlédnout dětské reflexní vesty v reálu (kliknutím obrázky zvětšíte). Někdy ale bývá docela potíž přimět malého nezbedníka k pózování (vesta č.1):

Reflexní výstražná vesta, dětská Reflexní výstražná vesta, dětská Reflexní výstražná vesta, dětská

Jiný si to zase docela užívá (vesta č.2):

Reflexní výstražná vesta, dětská Reflexní výstražná vesta, dětská Reflexní výstražná vesta, dětská

Jenže dětem to nějak nařídíte vždy. S vestou č. 3 však nechtěl pózovat nikdo :-)

Že reflexní vesty jsou opravdu reflexní názorně ukazují následující obrázky:

Reflexní výstražné vesty Reflexní výstražné vesty - osvíceno bleskem

Ceny vest naleznete v našem Ceníku, možnosti objednání v sekci Objednávky. V případě, že využijete náš objednávkový formulář pro objednání montérek, připište vestu a velikost do políčka pro poznámky.


Reflexní výstražné vesty - s kapucí a kapsou na zádech

V nabídce máme také nepromokavé reflexní vesty s kapucí a kapsou na zádech ve třech velikostech (XS, S a M), které jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 8 let. Kapsu na zádech lze využívat jako "vestavěný" batoh. Vesty jsou ze 100% polyesteru s nepromokavou úpravou žluté signální barvy s našitými výstražnými stříbrnými páskami šíře 25 mm. Zapínání je na suchý zip plus zajišťovací pásek s plastovou sponou.

Reflexní výstražná vesta s kapucí, dětská Reflexní výstražná vesta s kapucí, dětská Reflexní výstražná vesta s kapucí, dětská

Ceny vest naleznete v našem Ceníku, možnosti objednání v sekci Objednávky. V případě, že využijete náš objednávkový formulář pro objednání montérek, připište vestu a velikost do políčka pro poznámky.


Reflexní dětská souprava

Hitem je v současné době tato reflexní dětská souprava. V krásném blistrovém balení získáte klasickou reflexní vestu velikosti XS, dva samonavíjecí reflexní pásky (na ruce či nohy), dva reflexní smajlíky (např. na školní aktovku) a reflexní přívěsek na klíče.

Reflexní výstražná souprava, dětská Reflexní výstražná souprava, dětská
Reflexní výstražná souprava, dětská Reflexní výstražná souprava, dětská

Cenu setu naleznete v našem Ceníku, možnosti objednání v sekci Objednávky. V případě, že využijete náš objednávkový formulář pro objednání montérek, připište soupravu do políčka pro poznámky.


Reflexní pásky

Zvýšit bezpečnost dětí při dovádění a dospělých při práci je možné také našitím výstražných pásek na montérky. Přehled nabízených typů pásek a důkaz o jejich odrazivosti si můžete prohlédnout na následujících obrázcích (kliknutím obrázky zvětšíte):

Reflexní výstražné pásky Reflexní výstražné pásky - osvíceno bleskem

Pásky č. 1 až 3 jsou klasické textilní našívací stříbrné reflexní pásky šíře 10, 25 a 50 mm. Vhodné pro všechny typy oděvů.

Pásky č. 4 a 5 jsou textilní našívací reflexní pásky šíře 50 mm. Zde se kombinuje textilní podklad signální oranžové, či žluté barvy s klasickou reflexní stříbrnou páskou. Zvýšený výstražný účinek.

Páska č. 6 není reflexní páskou v pravém slova smyslu. Jedná se o bavlněný tkaloun (keprovku) žluté signální barvy. Je ideální k olemování kapes, nebo místo klasické keprovky v oděvech typu PROFI. Zejména v kombinaci s černou látkou je to vymazlená kombinace:-)

Páska č. 7 je textilní našívací žlutá reflexní páska šíře 20 mm. Ideální pro tzv. pracovní stejnokroje hasičů, ale její použití je univerzální. Momentálně není k dispozici!

Páska č. 8 je plastová našívací žlutá reflexní pásky šíře 50 mm. Není tak poddajná jako pásky textilní, proto se nehodí na malé poloměry (rukávy, apod.)


Ceny pásek a jejich aplikací sdělíme na dotaz.

Úvod  •  Typy oděvů  •  Zástěry  •  Barvy  •  Maskáče  •  Výšivky  •  Reflex  •  Obuv Prestige
Rukavice  •  Čepice  •  Fotogalerie  •  Ceník  •  Velikosti  •  Objednávky  •  Pro firmy  •  Kontakt

Odladěno na MS IE 6.0+ a Firefoxu při rozlišení min. 1024 x 768 pixelů.   JK-WELD, s.r.o.  2009  -  2024
Dětské montérky     Vše pro svar     JK-WELD, s.r.o.     Svářečka MIGO